Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna w Węgrowie
ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 3,
07-100 Węgrów

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w Węgrowie przyjmuje interesantów:

w poniedziałki od 13:00-15:00
telefon: (25) 792-42-51
wegrow@psse.waw.pl

Godziny pracy Stacji: pon.-pt.: 7:30 - 15:05

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Węgrowie została utworzona w 1954 roku.
Obszar działania Stacji obejmuje 1220 km2 powiatu węgrowskiego.
Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Węgrowie pełniącym jednocześnie funkcję Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej jest Pani lek. wet. Janina Puścian - Roszkowska.

Strona główna

Aktualności

Europejski Tydzień Szczepień

Szczepienia są jednym z największych osiągnięć cywilizacji – ponieważ chronią nas przed poważnymi chorobami zakaźnymi oraz związanymi z nimi powikłaniami. Dzięki szczepieniom większość dzieci i dorosłych w Europie jest uodporniona przeciw odrze, różyczce, śwince, błonicy, krztuścowi, tężcowi, poliomyelitis i wirusowemu zapaleniu wątroby typu B

Czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia

obchodzony co roku 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia sprzyja mobilizacji działań poświęconych konkretnym zagadnieniom i problemom zdrowotnym, ważnym dla ludzi na całym świecie.

Tematem przewodnim kampanii z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2018 jest : Powszechna opieka zdrowotna : wszędzie dla każdego.

Hasło tegorocznej kampanii brzmi: „Zdrowie dla wszystkich” (Health For All).

Stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu ( dobrego samopoczucia) to ideał, do którego powinni dążyć wszyscy ludzie.

Czytaj więcej

Komunikaty

INFORMACJA

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Węgrowie informuje, że dzień 02.01.2018 r. (wtorek) jest dniem wolnym od pracy w PSSE.

Czytaj więcej

Ostrzeżenia

Uwaga na barszcz Sosnowskiego

AGRESYWNA, INWAZYJNA roślina PARZĄCA, bardzo trudna do zwalczenia, powodująca oparzenia u ludzi i degradację środowiska przyrodniczego.

Czytaj więcej